MY
JS
ME

Odvážní být jiní.

Efektivní kampaně a eventy vždy nesou znamení odvahy. Nápady, které slouží značce, je nutné přinášet beze strachu. Být zodpovědný za výsledky vyžaduje kuráž.

více...
NAŠE PRÁCE

/ KDO JSME
Jsme komunikační, eventová a produkční agentura. Zvyšujeme svým klientům tep nečekanými a neobvyklými nápady, jak budovat značky, prodat jejich produkty a posílit obchodní vztahy. Koluje nám v žilách odvaha přicházet i s řešeními, která nemusí být snadná, ale o kterých víme, že jsou funkční. U nás se nemožné stává skutečností.

/ CO DĚLÁME
Přinášíme nápady, které dělají svět marketingu i eventů pestřejší a klienty nadšenější. Kreativní a produkční tým společně vytvářejí a realizují komplexní komunikační koncepty, marketingové strategie, dechberoucí eventy a prodejní podporu. Pro zvýšení prodeje a obliby u zákazníků propojujeme reklamu, online marketing i speciální akce. Emoce jsou tím, co si váš zákazník kupuje. Proto tvoříme srdcem, věnujeme se každému detailu a záleží nám na výsledku. Máme odvahu být jiní.

/ ČEHO SI KLIENTI CENÍ
Odvážnosti nápadů a nadšení, se kterým náš tým vymýšlí, realizuje a dodává projekty jako svoje vlastní. Spolehlivosti, odpovědnosti a kvality odvedené práce. Pokud nastane problém, řešíme ho a vyřešíme. A pokud je to zakázka, která je složitá, náročná nebo si nejste jisti, komu ji svěřit, v Innovate ji zvládneme. Jsme tu od toho, abychom vám pomohli se na trhu odlišit.