Seznamte se s Innovate Cashback aplikací

ikona-cashback-akce-aplikace | www.innovate.czJedinečná online aplikace pro jednoduché, komplexní a rychlé spuštění reklamních kampaní typu Cashback s extrémně vysokým zabezpečením proti podvodníkům. Vaší soutěžní webovou stránku s formulářem (jméno, příjmení, typ spotřebiče, sken účtenky atd.) napojíme na náš specializovaný a na míru vyvinutý software – aplikaci, která zajišťuje provoz Cashback kampaní. Systém umožňuje kompletní správu uživatelů, napojení na bankovní systémy, napojení na poštovní systémy pro vyplácení částek i podrobné reportování. Systém má vlastní hosting. Systém lze napojit na kteroukoliv vaší soutěžní mikrostránku nebo web do 4 dní. A to není vše. Systém odhaluje včas díky unikátnímu řešení podvodníky a nekalé soutěžní jednání.
 

Popis aplikace pro správu Cashback kampaní.

  1. Uživatel na webových stránkách vyplní registrační formulář a nahraje sken/foto účtenky.innovate-cash-back-promo-aplikace | www.innovate.cz
  2. Automatizovaný systém přijme uživatelská data, zkontroluje vyplnění povinných polí a jejich správnost.
  3. Systém automaticky vyhodnotí podle pravidel kampaně nárok na Cashback - zda je vše v pořádku anebo zda existují důvody, proč není možné Cashback ihned potvrdit - například duplicity registrací, neplatné identifikace přístrojů, chybná data nákupů, apod.
  4. Systém automaticky rozesílá informační e-maily zpět spotřebitelům - v jakém stavu se nachází jejich registrace. V kampani Cashback to je cca 10-15 různých e-mailových zpráv na každou možnou situaci.
  5. Uživatel může kdykoliv přes svůj účet do akcí vstoupit a sledovat stav schvalování své žádosti (či žádostí v případě většího počtu akcí, kterých se u dané značky účastní), může si upravovat kontaktní údaje či způsob výplaty.
  6. Klient má k dispozici reporty z kampaně, kde vidí konkrétní seznamy registrací, uživatelské účty, automatické sumarizování dat, automatické grafy apod.
  7. Systém je napojený na infolinku. Ta má přístup do živého systému, kde může v reálném čase řešit požadavky zákazníků (zda je vše v pořádku, nebo kde je chyba, co je potřeba doplnit apod.). V systému uchovává historii telefonátů a požadavků, aby bylo možné kdykoliv zpětně dohledat komunikaci s každým zákazníkem. Součástí jsou i reporty hodin infolinky a její vytížení.
  8. Systém automaticky generuje platební příkazy do vaší banky či banky naší agentury a odesílá platby, případně je napojený na poštovní systém a zasílá poštovní poukázkou platbu na uvedenou adresu zákazníka.

 

Vybrané kampaně cashback

Innovate-cashback-soutez-1000Kc-zpet-01 | www.innovate.cz Innovate-cashback-soutez-bosch-01 | www.innovate.cz Innovate-cashback-soutez-eco-bonus-01 | www.innovate.cz Innovate-cashback-soutez-siemens-01 | www.innovate.cz Innovate-cashback-soutez-tassimo-01 | www.innovate.cz
Innovate-cashback-soutez | www.innovate.cz Innovate-cashback-soutez-eco-bonus-01 | www.innovate.cz Innovate-cashback-soutez | www.innovate.cz Innovate-cashback-soutez-lidl-01 | www.innovate.cz   Innovate-cashback-soutez | www.innovate.cz  

Abyste měli k dispozici data, která uživatel do formuláře vloží, jsou možné dvě varianty:

Fakta o systému:
innovate-cash-back-promo-aplikace | www.innovate.czInnovate Cashback systém byl konstruován, vyvíjen, programován a testován po několik měsíců a navazuje na letitou zkušenost s kampaněmi obdobného typu.
Systém umožňuje správu neomezeného počtu různých kampaní pro daného klienta.
Zpracování žádostí o cashback probíhá zcela automaticky.
Nezáleží na počtu vstupů do kampaně - jsme schopni denně odbavovat tisíce registrací bez manuálního zásahu člověkem.
Totální minimalizace chyby lidského faktoru
Unikátní přehlednost přímo v živé databázi kampaně - možnost okamžité reakce.
Jedinečná kontrola podvodného jednání, systém na ochranu a vyhodnocení.

Technický popis systému:

OS: Linux Ubuntu Server 12.04 LTS - Web Server: Apache 2.2 - programové prostředí Java SE 6 - aplikační server Apache Tomcat 6 - propojení Apache Tomcat s ISS - Database Server: Firebird 2.5 - Public Website PHP 5.3 - Database Server: MySQL 5.0

Pro více informací, cenové nabídky či dotazy nás kontaktujte na support@cashback-akce.cz 

Zpět na Cashback promo

O nás

Spolehlivost Improvizace Rychlost Kvalita Myšlenka

Unlike others, our Cookies can be enjoyed.

Do you step to discover?