STUDIO &
TECHNIKA

Ideální podmínky za každého počasí.

Vlastníme ateliér blízko centra Prahy, kde je za jakéhokoliv světla neopakovatelná atmosféra a potřebné zázemí i pro celodenní focení. Díky špičkové světelné technice si ale poradíme i v exteriérech. Světelné sady a další vybavení nabízíme také k pronájmu.

více...

Odesláním e-mailu souhlásíte s užitím vašich osobních údajů.

OUR WORK

STUDIO A TECHNIKA K PRONÁJMU
Náš reprezentativní ateliér na Náměstí bratří Synků je vhodný pro školení i individuální focení. Nabízí k tomu ideální podmínky – přirozené denní světlo i možnost zatemnění. K dispozici máme světelnou techniku o výkonech 300, 500 a 800 W, závěsnou i na stativech.

K dokonalému vykreslení vašich fotografií pomůže také správné pozadí. Na výběr máme nekonečné pevné bílé pozadí, jednobarevná pozadí na rolích i látková nebo desítku tematických fotopozadí. Vyzkoušet můžete také velké černé sklo na focení s odrazem.

V ateliéru máte dostatek zázemí pro pohodlnou práci – příjemnou přijímací místnost, produkční místnost, kuchyňský i pracovní kout. Wi-Fi připojení je samozřejmost.

Cena pronájmu včetně libovolné techniky je 2.000 Kč / 3 hodiny a 500 Kč pak za každou započatou hodinu. Při dlouhodobějších pronájmech se můžeme domluvit na speciální sazbě. Parkování je zajištěno ve dvoře a pracovat tu můžete od rána do noci. Komfortní kapacita ateliéru je 8 osob.

Foto-studio-atelier-praha-foceniFoto-studio-atelier-praha-foceni

MOBILNÍ SVĚTELNÉ SADY HENSEL
Sady přináší volnost při focení a obrovský světelný výkon 1200 W. Využívají se při focení v exteriérech i interiérech, kde není k dispozici elektřina. Intuitivní a velmi snadné ovládání.

Sada se skládá ze dvou silných světel vhodných i pro focení za plného slunce, stativů, velmi výkonného battery packu s náhradní baterií, voštinami, softboxy, reflektory a beauty-dishem. Ve výbavě je 2x odpalovačka, na které si nastavíte pohodlně intenzitu svícení z místa, kde stojíte. Ceník a podmínky pronájmu světelných sad stanovujeme individuálně.

Foto-studio-atelier-praha-foceni-svetla-hensel-pujcovna