Innovate

Hledáte běžnou firemní portrétní fotografii? Myslíte si, že za pár hodin vyfotíme desítky vašich zaměstnanců? A že to zvládne fotograf sám. Určitě ano, ale pak bude lepší obrátit se na někoho jiného.

Innovate foto tým fotí jinak. Specializujeme se na vyjímečnost. Na příběh, který má fotka říct. Fotíme tak, aby každý, kdo vidí vaší fotku řekl: "Chci také takovou". Tvoříme profesionální fotoportréty klíčových představitelů firem, managementu, ale lidí z i běžného života vhodných zejména jako doprovod k PR článkům, do life-style či odborných magazínů nebo jen na sociální sítě. S námi si už nikdy nebudete stěžovat, že „nejste fotogeničtí“.


Jak akce probíhá?

Lokalita | Na základě vašeho zadání vybereme lokalitu, která podtrhne příběh fotografie. Pokud takové místo máte, provedeme jeho kontrolu několik dní před samotným focením.

MUA a styling | Špičková fotografie potřebuje dobrý tým, který se postará o to, aby se odlesky z těla nacházely jen tam, kde mají, aby barvy ladily s příběhem fotografie, aby nutnost retuše byla co nejmenší. A pokud si nejste jistí tím, co si vzít na sebe, zajistí a s vámi zkonzultují vše potřebné s dostatečným předstihem.  

Technická a produkční asistence | Velmi klíčová osoba celého focení. Stará se o nastavení světel, přesuny materiálu, pomáhá vám i fotografovi. Ví co a jak se bude fotit, kde, co je potřeba připravit. Ví, jak dostat světlo tam, kde má být a naopak ztlumit, kde překáží. 

Čas | Váš čas je to nejcenější co máte. My to víme. Proto přijíždíme na místo akce výrazně dříve, než vy. Proč? Abychom si připravili světla, scény, nutné dekorace. Abychom věděli, co a jak chceme fotit. Nevaříme z vody na místě. To vše pro to, abyste mohli přijít a my se věnovali jen vám.

I tak focení několika dobrých fotek na více scénách zabere 2-3 hodiny vašeho času. Fotíme ty, kteří se chtějí nechat fotit. A pokud výsledek má stát za to, je nutné tomu chvíli věnovat. Vězte, že to je příjemně strávený čas s příjemným týmem lidí a kvalitním výsledkem.

Finance | Na každé focení je zpracován po upřesnění požadavků podrobný rozpočet. Orientační náklady se pohybují takto:
Fotograf: 4.500 CZK/3 hodiny focení (+1.500 CZK /každá další hod)
Asistent:  2.500 CZK/den
MUA: 1.500 CZK/3 hod. 
(+1.500 CZK /další hod nebo osoba) 
Styling: 1.500 CZK/3 hod. 
(+1.500 CZK /další hod nebo osoba)
Retuše a úpravy finálních fotek:  300 CZK/ks

Předvýběr fotografií je vám zaslán k finálnímu výběru do 48 hodin po focení. Vybrané fotografie jsou následně zaslány v plném rozlišení.

O nás

Rozšiřte zorničky údivem nad úhlem pohledu našich objektivů.

Významné okamžiky firmy či jejích představitelů, firemní akce, stejně jako klíčové pracovníky či obchodní partnery zachytíme na fotografiích a na přání zpracujeme třeba i do luxusní fotoknihy.

Innovate vás rád zasvětí do tajů fotografie na fotografických dílnách, které organizuje pro klienty ať již jako samostatné akce nebo v rámci větších eventů.

Spolehlivost Improvizace Rychlost Kvalita Myšlenka
nahoru

Kontakty

Fakturační údaje

Innovate, s.r.o.
Bělehradská 11, Praha 4
140 00 Czech Republic
IČ: 26705745, DIČ: CZ 26705745
Spisová značka: C 88598
vedená u Městského soudu v Praze

Kontakt

Bělehradská 11, Praha 4
140 00 Czech Republic
GPS: 50°3'56.135"N, 14°26'21.551"E
M: +420 602 272 403
E: info@innovate.cz
W: www.innovate.cz

Innovate na LinkedIn

Uložte si vizitku
jedním
kliknutím

Čtečka QR
kódu
ke stažení
zde.

nahoru
© 2013, Innovate s.r.o.